ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Undertaker na zapleczu SD, Kontuzjowana gwiazda wraca do treningów oraz więcej!

– Na zapleczu wczorajszego SmackDown Live obecny był m.in The Undertaker.

Mark Callaway był na zapleczu Błękitnej gali w towarzystwie swojej żony, Michelle McCool oraz dzieci. Wczorajsze wydarzenie odbywało się w Austin w stanie Teksas, gdzie obecnie mieszka Grabarz. Dodatkowo na zapleczu gali obecni byli: Mark Henry, Ric Flair, Christian oraz Maryse.

Według wielu źródeł w szatni zawodników SmackDown panowało wczoraj pozytywne nastawienie po tym, jak zawodnicy błękitnego rosteru większość dnia spędzili wśród żołnierzy w Fort Hood, gdzie odbyły się tapingi do 16-stej edycji WWE Tribute to the Troops.

– Jak donosi PWInsider, Fandango powrócił w tym tygodniu do WWE Performance Center w Orlando, gdzie rozpoczyna treningi. Zawodnik RAW od lipca zmagał się z urazem barku. Wtedy zdaniem lekarzy zawodnik miał pauzować minimum 6 miesięcy, więc bardzo możliwe, że drugą połówkę Breezango ujrzymy w WWE TV już w przyszłym miesiącu.

– Na koniec filmik ze skanowania 3-D Velveteen Dreama dla firmy Mattel:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552