ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Undertaker na Starrcade, Jimmy Uso aresztowany i więcej!

– Według Sports Illustrated, The Undertaker podpisał kontrakt na ważny występ poza WWE tej wiosny.

Taker podobno podpisał umowę, z której wynika, że pojawi się na konwencie Starrcast II w Las Vegas, 25 maja (sobota). Jest to dzień, na który zaplanowane zostało Double Or Nothing w All Elite Wrestling, a wydarzenie jest w pewnym stopniu powiązane z AEW. Założyciel Starrcast – Conrad Thompson rozmawiał z ‚SI’ i powiedział, że show jest przeznaczone dla wszystkich fanów zapasów.

Wiem, że ludzie mogą zakładać, że jest to wydarzenie AEW, ale to nie jest do końca prawda. Mamy zapaśników występujących w różnych promocjach z całego świata, a Starrcast nie jest tylko dla fanów All Elite Wrestling. To dla wszystkich fanów wrestlingu. The Undertaker jest synonimem zapasów i pokoleń fanów zapasów, którzy dorastali razem z nim. Chcieliśmy wnieść coś unikalnego do Las Vegas i nie ma nikogo bardziej wyjątkowego w tej branży niż The Undertaker.

 

– Jimmy Uso został aresztowany w Detroit w stanie Michigan w tym tygodniu. Jego żona – Naomi poruszała się po złej stronie ulicy jednokierunkowej, kiedy obaj zostali zatrzymani przez policję. Gdy policja rozmawiała z Naomi, Uso wysiadł z samochodu, zdjął kurtkę i koszulę i był gotowy stanąć do bójki z funkcjonariuszami. Uso skończył na komendzie policji, po tym jak został aresztowany za zakłócanie porządku. Został zabrany do aresztu, lecz szybko został z niego zwolniony.

WWE wydało następujące oświadczenie o aresztowaniu Uso:

Jonathan Fatu jest odpowiedzialny za swoje osobiste działania.

To stwierdzenie było podobne do komentarzy WWE wydanych w styczniu 2018 roku, kiedy Jey Uso został aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu w Teksasie. Oświadczenie to brzmiało:

Joshua Fatu jest odpowiedzialny za swoje osobiste działania, badamy sprawę i oczekujemy na informacje od lokalnych urzędników państwowych.

To trzecie aresztowanie Jimmy’ego od czasu podpisania kontraktu z WWE. Został aresztowany pod zarzutem prowadzenia auta w stanie nietrzeźwości w marcu 2013 roku i we wrześniu 2011. Jak informuje portal, Usos nadal mają szansę zmierzyć się o SmackDown Tag Team Championship przeciwko Mizowi i Shane’owi McMahonowi na niedzielnym PPV WWE Elimination Chamber.

 

– Seth Rollins ma obecnie do czynienia z kontuzjami, ale przedstawiciele WWE mają nadzieję, że będzie w stanie dać z siebie 100% w pojedynku na WrestleManii 35 z WWE Universal Championem – Brockiem Lesnarem. Jak wynika z biuletynu Wrestling Observer, Rollins od dawna miał problem z plecami. Zawodnik wyjawił, że po WWE PPV Royal Rumble wiedział, że będzie musiał zrobić sobie krótką przerwę.

Rollins mógłby wrócić do akcji już teraz, ale WWE chce, aby całkowicie się zregenerował, biorąc pod uwagę jego wielki pojedynek na WrestleManii 35. 25 lutego na RAW w Atlancie ma pojawić się Brock Lesnar, jednak Seth Rollins jak na razie nie jest planowany na niedzielne WWE Elimination Chamber. Rollins był wcześniej promowany, aby zmierzyć się z WWE Intercontinental Championem Bobbym Lashley’em 10 marca na Fastlane, ale został niedawno wycofany z lokalnych ofert. Na miejsce ‚Architekta’ wskoczył Finn Balor.