ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Undertaker jest w Filadelfii!

– The Undertaker został zauważony przez fanów w Filadelfii – mieście, w którym odbywa się tegoroczne Royal Rumble! Obecność ‚Takera’ wraz z żoną w mieście, gdzie odbędzie się nadchodzące, co roku niezwykle ważne PPV, wzmaga oczywiście spekulacje o jego występie w Royal Rumble matchu. Pojawienie się legendy w 30-sto osobowej walce jest teraz jak najbardziej prawdopodobne. Możliwe jest również to, że Michelle McCool wystąpi w historycznym Royal Rumble matchu kobiet. Oto film i zdjęcia ukazujące Undertakera i Michelle w Filadelfii:

 

Tylko na jednym obrazku wyraźnie widać twarz „Grabarza”, jednak informacje o jego obecności w Pensylwanii wychodzą z wielu źródeł, więc można je uznać za wiarygodne.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778