ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Shield rozpocznie RAW, Brie Bella zakończyła karierę, Jerry Lawler przejdzie operację

– W poprzednim wpisie informowaliśmy, co wydarzy się na najbliższym RAW.

Tymczasem WWE dodało do tej zapowiedzi otwarcie RAW przez The Shield, którzy wygłoszą pożegnalne przemówienie. Przypomnijmy, że The Shield podczas wczorajszej gali Fastlane w swoim ostatnim pojedynku pokonali w Six Man Tag Team Matchu Barona Corbina, Drew McIntyre’a i Bobby’ego Lashley’a.

 

– Brie Bella we wczorajszym odcinku Total Bellas zapowiedziała, że po WWE Evolution definitywnie zakończyła karierę wrestlingową. Brie podkreśliła, że zrozumiała, że nie może łączyć występów w ringu z obowiązkami matki i to był główny motyw jej decyzji. Bella zadebiutowała w WWE w 2008 roku. Wcześniej wraz z siostrą Nikki, z którą tworzyła tag team The Bella Twins, brały udział w programie WWE Diva Search 2006, który gwarantował profesjonalny kontrakt w federacji, jednak żadna z nich go nie wygrała. Największym sukcesem Brie było wygranie WWE Divas Championship w kwietniu 2011 roku, kiedy to pokonała Eve Torres.

 

– Jerry Lawler w swoim podcaście „Dinner with The King” zapowiedział, że w najbliższym czasie czekają, go operacje obu kolan, gdyż te są w opłakanym stanie. Prawdopodobnie w ich trakcie dojdzie do wymiany stawów kolanowych. Lawler ma 69 lat.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778