ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Shield na SmackDown? Jak Kevin Owens spędził piątkowy wieczór? Ronda Rousey na Live Evencie NXT

– PWInsider informuje, że na najbliższym SmackDown Live RAW odpowie na „Under Siege” w wykonaniu Niebieskich. Aktualny plan zakłada pojawienie się Romana Reignsa, Setha Rollinsa i Deana Ambrose’a na wtorkowej tygodniówce. Nie wiadomo jednak czy oprócz The Shield pojawi się ktoś jeszcze z rosteru RAW.

– Kevin Owens, który został odesłany z trasy po Europie, podzielił się z fanami tym, jak spędził piątkowy wieczór. Okazuje się, że był on z żoną i synem na koncercie Imagine Dragons:

https://www.instagram.com/p/BbVebhMnT1X/

Imagine Dragons razem z 2/3 mojego serca i duszy! ❤️❤️❤️👍🏻👍🏻👍🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Pierwszy koncert tego małego kolesia!!! P.S. Moja żona wybrała filtr do zdjęcia, bo się na nich nie znam.

#ImagineDragons #Karina #Owen #Family #Love #RusevDay

– Była mistrzyni UFC Ronda Rousey uczestniczyła w Live Evencie NXT w Riverside, Kalifornii. Towarzyszył jej mąż, Travis Browne. Ronda pojawiła się również na zapleczu, gdzie spotkała się z fanami oraz kilkoma zawodnikami NXT. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552