ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Rock w nowym filmie, Odcinek „Botched” z udziałem Chyny i więcej!

The-Rock

– Ostatnio głośno było to tym, że The Rock i Kevin Hart zagrają razem w remake’u filmu Robina Williamsa, Jumanji. Rock potwierdził te pogłoski na swoim Twitterze:

– Kilka miesięcy temu Chyna wzięła udział w nagraniach do programu „Botched”. Jest to reality show dotyczące chirurgii plastycznych. NBC Universal ujawniło, że najprawdopodobniej odcinek z udziałem Chyny nie zostanie wyemitowany po tym jak zmarła. Epizod miał pojawić się 10 maja w telewizji E! 

 u2Xrp0C

– W następnym odcinku WWE „Table for 3” przy stole zasiądzie trzech członków The Four Horsemen: Ric Flair, Arn Anderson oraz Tully Blanchard. Panowie będą rozmawiać na temat ich stajni, dziedzictwa swoich rodzin oraz o aktualnym stanie WWE. Odcinek został nagrany podczas tygodnia WrestleManii 32.

– Triple H oraz Kevin Owens przegrali z Deanem Ambrosem i Samim Zaynem na wczorajszym live evencie WWE w Paryżu. Oto jak The Game skomentował pobyt we Francji:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556