ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Rock „ulepszył Byka”, Eva Marie przerywa milczenie, Powrót Darrena Younga oraz Zawodniczka NXT debiutuje na Live Evencie


-Kojarzycie tatuaż byka na prawym ramieniu Dwayne’a Johnsona?

Cóż, The Rock postanowił go zmodyfikować. 22 godziny w salonie tatuażu i mały ikoniczny tatuażyk stał się dziełem sztuki. Poniżej post samego zainteresowanego.

Ewolucja byka. Po trzech sesjach oraz dwudziestu dwóch godzinach tatuowania u znanego na całym świecie Nikko Hurtado, historia dobiegła końca. Każdy detal odzwierciedla moją przeszłość. Pęknięcia i ciężkie obrażenia na kościach reprezentują ciężkie lekcje, które przez wiele lat dawało mi życie. Tak samo jak blizny i zmarszczki. Jestem dumny, że je mam, bo są zasłużone. Rogi skierowane prosto zamiast na boki symbolizują niekończącą się energię i rozwój. Rdzeń oraz korzeń tego obrazu znajduje się w oku. Przyjrzyjcie się uważnie, a odkryjecie życie, energię, siłę i poczujecie MANĘ (ducha). Oko opowiada o destrukcyjnej, pozytywnej energii zawsze gotowej do wyszczerbienia wszechświata. W zależności od światła i kąta, energia bywa subtelna, lub rażąca. Niemniej zawsze jest żywa i gotowa, aby rzucić świat na kolana, kochać i chronić moją rodzinę i wszystkie rzeczy, które kocham z wielką pasją i wdzięcznością.

– Podczas wywiadu z Rolling Stone, Eva Marie poruszyła temat odejścia z WWE. Możliwe, iż pojawi się kiedyś na SummerSlam lub WrestleManii.

Mam bardzo dobre relacje z Vincem, Stephanie i Paulem [Triple H’em]. Pozwolili mi odejść i nagrać te dwa filmy, które zrobiłam do tej pory. Nigdy nie wiesz, kiedy te relacje mogą zostać odnowione. Tak więc w przyszłości mogę się pojawić na SummerSlam lub WrestleManii. Tak po prostu jest w wrestlingu, musisz być gotów dać z siebie 100 procent.

Cały wywiad możecie zobaczyć TUTAJ.

-Wygląda na to, że szykuje się nam powrót Darrena Younga. Pro Wrestling Sheets donosi, że Darren jest już gotowy do akcji. Lekarze stwierdzili, że Young może wystąpić w telewizji już w przyszłym tygodniu. Nie wiadomo jeszcze, czy zawodnik znowu zostanie sparowany z Bobem Backlundem. Jedyną rzeczą, której jesteśmy pewni jest to, że Darren będzie częścią RAW.

-Najlepszy kąsek na koniec. KAIRI SANE – finalistka Mae Young Classic – oficjalnie zadebiutowała podczas wczorajszego Live Eventu w Saint Petersburg na Florydzie. Japonka wzięła udział w walce tag teamów, gdzie wraz z Aliyą oraz Dakotą Kai pokonały Shaynę Baszler, Billie Kay i Peyton Royce. Od czasu wieści, że Sane będzie członkinią NXT krążą plotki, jako że to właśnie ona ma przerwać rekordy Asuki. Jednej fance udało się uchwycić, jak Kairi wykonuje Elbow Drop z trzeciej liny na Billie Kay. Kilkusekundowy filmik znajdziecie poniżej.

I've been terrified of the ropes snapping this whole time.

A post shared by Victoria Figueiredo (@vickyfigss) on

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552