ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Rock odpowiada Jędrzejczyk, Skrócone Q&A z Kurtem Angle, Powrotu której frakcji chce WWE Universe?

 Kurt Angle zorganizował kolejne Q&A na swoim Facebooku.

Oto najciekawsze z jego wypowiedzi:

 – Z całego mid cardu kogo widzisz jako przyszłego main eventera?
– Bardzo lubię Neville’a. Ma tę umiejętności aby przeskoczyć z dywizji Cruiserweight do Heavyweight. Potrafi bardzo dobrze mówić, a jego styl wpasuje się bardzo dobrze do zawodników z wagi ciężkiej, podobnie jak miało to miejsce z Reyem Mysterio. Neville jest bardzo utalentowany.
– Kto powinien być w WWE Hall of Fame?
– Christian. On jest bardzo niedoceniany. Regularnie dawał najlepsze walki, był wielokrotnym mistrzem i niesamowicie interesujący. Kocham tego człowieka.
– Który moment w WWE był dla ciebie najgorszy jak na wrestlera?
– Ciągłe łamanie mojego karku. 4 razy w przeciągu 2 i pół roku. Naciskałem na WWE aby przekonali mojego doktora, aby ten oczyścił mnie i że jestem już gotowy do powrotu. Ale nie byłem gotowy. To było trudne. Chwała WWE za to, że już teego nie robią. Teraz musisz mieć zgodę od doktorów z WWE i mocno się tego trzymają.

– Na WWE.com jest nowa ankieta dotycząca powrotu słynnych frakcji. Na ten moment The Shield prowadzi z 53%, na drugim miejscu znajduje się DX z 15%, kolejne opcje z NWO, Nation of Domination, Nexus, Evolution i Four Horsemen mają jednocyfrowy wynik.

– Joanna Jędrzejczyk pokonała na UFC 211 Jessicę Andrade i po raz kolejny obroniła swój tytuł. Jednak zanim to się stało, wdała się ona w krótką dyskusję z legendą WWE – The Rockiem.

 

Can’t wait to watch @therock‚s new movie Baywatch. Great seeing my guy @bslater9 last week, kick ass at the Miami … https://t.co/U3GrlA3OmCpic.twitter.com/PbRArYPrAB

— Joanna Jedrzejczyk (@joannamma) 12 maja 2017

Nie mogę się doczekać aby zobaczyć nowy film The Rocka, Baywatch. Niesamowite uczucie widzieć mojego człowieka @bslater9 w zeszłym tygodniu, rządzącego w Miami…

Thank you champ!! Enjoy seeing #Baywatch but first, have an amazing fight! We’re pulling for ya. #UFC211💪🏾https://t.co/aufNO6LYpJ

— Dwayne Johnson (@TheRock) 13 maja 2017


Dzięki mistrzynio!! Udanego oglądania #Baywatch ale przede wszystkim. udanej walki! Trzymamy za ciebie kciuki. #UFC211