ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Rock chce powrócić do WWE!

Dwayne Johnson w Nowym Jorku udzielił Cathy Kelley krótkiego wywiadu.  Reporterka WWE złapała The Rocka na czerwonym dywanie w Nowym Jorku, w którym odbywała się premiera „Skyscraper” („Drapacz chmur”) – najnowszego filmu z udziałem byłego wrestlera. Gwiazdor został oczywiście zapytany o możliwy powrót do ringu.

Nie mogę się doczekać, żeby być z powrotem w ringu WWE. Każdy zawsze pyta mnie, jak to jest być w ringu WWE. Zawsze mówię, że nie ma niczego, jak to. Nie ma niczego takiego, jak bycie w ringu WWE.

Kiedy walczę albo daję promo, mam niesamowity kontakt z fanami. Nie ma nic porównywalnego.

Te słowa na pewno cieszą Vince’a McMahona, który bardzo ceni The Rocka i chciał sprowadzić go na WrestleManię 34. Niestety przez napięty grafik i dużą liczbę filmów, w których Dwayne gra, nie mógł wystąpić nawet na największej gali w roku. Sytuacja może jednak ulec zmianie w przyszłości. Poniżej cały wywiad:

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778