ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Revival odejdą do AEW? Walka na SummerSlam odwołana przez Matta Riddle’a?! i więcej

– Po stracie mistrzowskich przez The Revival ponownie powstały plotki, jakoby ci mieli odejść do All Elite Wrestling.

Na Twitterze Scott Dawson zamieścił takiego oto tweeta:

Arn nauczył nas tego bardzo dobrze. Widzimy się wkrótce Double A

W odpowiedzi na to na Twitterze eventu Starrcast III, który towarzyszy gali AEW All Out, pojawił się taki wpis:

– Według The Wrestling Observer walka Goldberga z Dolphem Zigglerem nie została dodana do karty SummerSlam, ponieważ Matt Riddle zaspoilerował jej ogłoszenie. Oficjalnie do ogłoszenia miało dojść w najbliższym czasie, a pojedynek The Miza z Zigglerem miał zostać wycofany z karty. Prawdopodobnie takiego scenariusza jednak nie należy się spodziewać.

Zróbcie to Triple Threat Matchem Bracie! Czy to jest to, czego ludzie oczekują

Jak wiadomo Riddle nie omieszkał się krytykować Goldberga w mediach społecznościowych, między innymi za walkę z Undertakerem z Super ShowDown.

– Na Wrestlemanii 35 Alexa Bliss jako gospodyni ogłosiła, że na trybunach MetLife Stadium zasiadło 82 265 fanów. Tymczasem według Dave’a Meltzera oryginalna liczba fanów wyniosła około 68 tysięcy osób.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783