ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Bella Twins w ciąży! Konflikt na linii Lesnar – Riddle!

– Nikki i Brie Bella za pośrednictwem portalu people.com ujawniły światu, że są w ciąży.

Dla Nikki Belli i jej narzeczonego, Artema Chigvintseva będzie to pierwsze dziecko. Z kolei Brie i Daniel Bryan będą świętować narodziny drugiego wspólnego potomka. Para obecnie wychowuje dwuletnią córkę Birdie Joe Danielson.

Co ciekawe bliźniaczki zaszły w ciążę w odstępie około półtorej tygodnia.

Redakcja WrestleSpot życzy przyszłym rodzicom wszystkiego co najlepsze przy wychowywaniu pociech.

– W niedzielę przed rozpoczęciem gali Royal Rumble 2020 doszło do słownej sprzeczki pomiędzy Brockiem Lesnarem a Mattem Riddlem. Zdaniem Pro Wrestling Sheet obaj zawodnicy minęli siebie na zapleczu gali i doszło do napiętego spotkania. Pewne źródło informacji dodaje, że Lesnar zauważył Riddle’a i udał się w jego kierunku, aby dowiedział się o powagi sytuacji pomiędzy nimi. Wiele źródeł wskazuje na to, że zamieszanie na zapleczu gali spowodowane wyżej wspomnianymi zawodnikami nie było częścią żadnego storyline’u. Warto również dodać, że obydwaj wrestlerzy spotkali się tam po raz pierwszy w życiu.

Z kolei Alex McCarthy z portalu talkSPORT informuje o tym, że Lesnar podszedł do Riddle’a i złapał go za ramię, aby zwrócić na niego uwagę. Później Brock rzekomo miał powiedzieć do Matta: „Dzieciaku, powinieneś przestać wypowiadać moje imię i oznaczać mnie w tym gównie, ponieważ Ty i ja nigdy nie będziemy pracować razem, przenigdy”.

Riddle miał ponoć próbować rozmowy z Bestią, ale Lesnar powiedział to co miał powiedzieć i poszedł dalej. Według świadków Matt podczas całej sytuacji zachowywał się normalnie, był wyluzowany i opanowany.

Zobacz także:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556