ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

The Ascension, data zmiany dnia nadawania Smackdown, Roman Reigns i więcej

d73144995b2bbaffc6e80159004d944e_crop_north
– W najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się debiutu w głównym rosterze byłych mistrzów drużynowych NXT. The Ascension, bo o nich mowa, występują ostatnio w dark matchach. Tag Team ostatnio zebrał dobrą reakcję widzów po swojej walce na tapingu do piątkowego Smackdown, który odbył się w Albany w Stanie Nowy Jork. The Ascension walczyli w dark matchu przeciwko dwóm lokalnym wrestlerom. Z tego co wiadomo to WWE przygotowuje dla nich jakiś program, aby mogli zadebiutować w głównym rosterze w najbliższym czasie.

– WWE potwierdziło dziś, że od 15 Stycznia 2015 roku Smackdown będzie nadawane w Czwartki.

– Możliwe, że na przyszłotygodniowym tapingu RAW w Liverpoolu zabraknie takich gwiazd jak Dean Ambrose, Kane, Dolph Ziggler, Bray Wyatt i Cesaro. Z kolei na tapingu Smackdown w Liverpoolu, który odbędzie się następnego dnia, może zabraknąć następujących gwaiazd: John Cena, Seth Rollins, Big Show, Sheamus, Erick Rowan i Luke Harper.

– Jak donosi Pro Ilustrated Wrestling, Alberto Del Rio nie był jedyną gwiazdą szykanowaną na tle rasistowskim przez wysokich szczeblami pracowników WWE. Okazuje się, że obecny wrestler federacji AAA Myzteziz, a pierwszy Sin Cara w WWE, również był obiektem rasistowskich komentarzy pracowników WWE. Jak sam stwierdził w wywiadzie opublikowanym we wtorek na MedioTiempo.com powodem rasistowskich uwag nie było to, że nie odniósł sukcesu w WWE, lecz czuł, że z powodu jego narodowości. Mimo rasizmu w WWE chciałby tam wrócić, bo jak twierdzi, walczyć tam było dla niego zaszczytem a po wszystkim wie czego ma się tam spodziewać w przyszłości.

– Odnośnie powrotu Romana Reigns’a to według najnowszych informacji można spodziewać się jego powrotu przed Świętami Bożego Narodzenia i pewny jest jego udział na gali Royal Rumble, choć mówi się też o jego walce na grudniowym TLC.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552