ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Team Flair vs Team Hogan na Crown Jewel, CM Punk o powrocie do WWE oraz więcej!

– Podczas ostatniego odcinka RAW, został zapowiedziany jeden z pojedynków na nadchodzące WWE Crown Jewel.

Otóż podczas PPV w Arabii Saudyjskiej zmierzą się ze sobą 2 drużyny – Team Flair vs Team Hogan. Kapitanem drużyny 16-krotnego mistrza WWE jest Randy Orton, natomiast Hulkstera – WWE Universal Champion Seth Rollins. Panowie ogłoszą swoje drużyny w ciągu nadchodzących tygodni. WWE Crown Jewel odbędzie się 31 października. Co ciekawe, podobny mecz odbył się już w Impact Wrestling w 2010 roku. Wtedy także zarówno Hogan, jak i Flair, mieli swoje drużyny. Samo ex-TNA odniosło się do całej sytuacji na Twitterze:


Wtedy w składy drużyn wchodzili:

Team Flair: Ric Flair (WWE Hall of Famer, aktualnie występujący w WWE) Desmond Wolfe (Nigel McGuinness, komentator WWE NXT, NXT UK oraz Main Event), James Storm, Robert Roode (aktualnie występujący w WWE), Sting (WWE Hall of Famer)

Team Hogan: Hulk Hogan (WWE Hall of Famer, aktualnie występujący w WWE), Abyss (producent w WWE), Jeff Hardy (aktualnie występujący w WWE), Jeff Jarret (WWE Hall of Famer), Rob Van Dam

Ciekawostką jest to, że wszyscy z zawodników albo są pod aktualnymi kontraktami z WWE, albo kiedyś pod nimi byli.

– CM Punk wystąpił niedawno w The Kevin & Bean Show w KROQ FM – stacji radiowej z Nowego Yorku. Został tam zapytany o ostatnie plotki na jego temat. Mowa tutaj o jego rzekomym próbnym występie do programu sportowego WWE, który miałby prowadzić wraz z Renee Young oraz Bookerem T na FOX Sports 1. Oto najciekawsze części rozmowy:

(pytanie na temat występu na piątkowym SmackDown na FOX): „Kiedy jest SmackDown, czy to dzisiaj?”

(pytanie o występy z Renee Young oraz Bookerem T na FOX Sports1) „Chcecie mi powiedzieć, że oglądalibyście program, na którym rozmawiałbym o wrestlingu?”

(Punk przypomniał tutaj o wydarzeniu z 2017 roku, kiedy to The Rock podczas Monday Night RAW wykonał do niego telefon) „Pamiętacie kiedy ostatni raz The Rock był w Staples Centre? (wspomniane Monday Night RAW oraz nadchodzące SmackDown LIVE na którym powróci The Rock odbywa się w tym samym miejscu) Zróbmy to ponownie, kiedy jest show, w piątek? Rock, zadzwoń w piątek”

– Istnieje ogromna szansa, że podczas premierowego odcinka AEW Dynamite do ringu powróci znana twarz z WWE. Mowa tutaj o Jacku Swaggerze. Zawodnik ten prowadzi aktualnie rozmowy z All Elite Wrestling i wiele wskazuje na to, że pojawi się na tym show. Swagger opuścił WWE w 2017 roku i od tego czasu występuje w ringach federacji indie, zaliczył również epizod w MMA, dokładnie w federacji Bellator.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556