ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Taz o swoich podróżach z WWE

W wywiadzie dla Sports Illustated Taz mówił o podróżach z Vincem McMahonem i o tym jak wylądała jego praca. Wspomniał, że niektórzy wrestlerzy w drodze powrotnej mogli pójść spać podczas, gdy Vince i kilka innych osób pracowali do poźna w nocy.

Miałem możliwość przez długi czas podróżować samolotem Vince’a. Michael Cole i ja mogliśmy latać z nim i reżyserami, ponieważ zawsze musieliśmy wracać na Smackdown, więc miałem okazję obserwować Vince’a 30 000 stół nad ziemią. Kiedy wszyscy mieli okazję, aby chociaż na chwilę zamknąć oczy to on bez przerwy pracował.

Widziałem Triple H’a spiącego na pokładzie i to nie było problemem. Kiedy ja zasypiałem to też nie było problemem. Kiedy ktokolwiek inny zasypiał to też nie było problemem. Jednak jeśli jesteś reżyserem, albo spikerem to wtedy był problem. Ale nikt nie był dla nikogo złośliwy. To było coś w rodzaju liceum w którym zarabiasz pieniądze. To było zabawne.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778