ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Tamina przeszła operację, Przyszłość Darren’a Younga [SPOILERY]

Raw-Digitals-11-26-12-tamina-snuka-32881457-1284-722

– Menadżerka Taminy, Dany Garcia poinformowała fanów zawodniczki, że ta przeszła operację zerwanych wiązadeł, której doznała w ubiegłym tygodniu.

Tamina odpowiedziała na jej Tweeta:

Wrestlerka po raz ostatni walczyła 23 kwietnia w multi-women tag team matchu. Gala miała miejsce w Hiszpanii i był to ostatni event z touru WWE po Europie.

Darren_Young_bio

– WWE planuje połączyć Darrena Younga z dawnym mistrzem Tag Team i Hall of Famer’em Bobem Backlundem. Storyline ma nosić nazwę „Make Darren Great Again”.

Za kulisami SmackDown, które zobaczymy już w tym tygodniu Young zapytał byłego Mistrza Świata, czy zostanie jego „życiowym trenerem”. Backlund odpowiedział mu “Make Darren Great Again”, które opiera się na haśle Donalda Trumpa.

Będzie to pierwszy występ Backlunda w telewizji WWE od kwietnia 2014 roku. Darren występuje w federacji od pierwszego sezonu NXT, gdzie jego mentorem był CM Punk. Young i Titus O’Neil byli mistrzami Tag Teamów w czerwcu 2015 roku po wygranej na Money in The Bank.

Rozmowę Younga i Boba Backlunda będziemy mogli obejrzeć na najbliższym SmackDown.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778