ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Talk Is Jericho, Wywiad z Kevinem Nashem, Shawn Michaels i Vince Russo, Charlotte o Rondzie Rousey

maxresdefault (2)

– Oficjalne konto Talk Is Jericho na Twitterze ogłosiło, że w ten piątek gościem Jericho będzie Luke Harper:

– Shawn Michaels i Vince Russo spotkali się po raz pierwszy od dłuższego czasu:

– Russo skomentował tę sytuację:

– Sześciokrotny mistrz WWE i Hall of Famer Kevin Nash wziął udział w wywiadzie dla Great North Wrestling. Wypowiedział się na temat Brocka Lesnara, TNA, GWF, Scotta Halla, jego osobie w WCW i WWE, Shawnie Michaelsie, Scottcie Steinerze oraz aktualnej sytuacji w pro wrestlingu. Rozmowę możecie obejrzeć poniżej:

– Mistrzyni Divas, Charlotte wzięła udział w krótkim wywiadzie dla The Sun o Rondzie Rousey w dywizji div i chęci zdobycia jej pasa. Oto co powiedziała zawodniczka:

Kocham fakt, że powoduje zainteresowanie w kobiecej szatni WWE i uważa nas za sportowców, nie tylko divy. Ale mamy wiele utalentowanych zawodniczek, które również czekają na ten tytuł.

Całą rozmowę znajdziecie tutaj

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778