ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Tag Team z NXT wkrótce w głównym rosterze, Hulk Hogan, AJ Lee opuści WWE? Oraz więcej

d73144995b2bbaffc6e80159004d944e_crop_north
– Podczas najbliższego SmackDown zostanie wyemitowane wideo promujące The Ascension. Filmik zostanie wyemitowany przed pojedynkiem Tyson Kidd & Cesaro vs The Usos. Wszystko wskazuje na to, że pojedynek The Ascension vs Finn Balor & Hideo Itami podczas NXT Takeover: R Evolution, będzie ostatnim pojedynkiem byłych mistrzów drużynowych NXT w rozwojówce WWE. The Ascension ostatni raz w głównym rosterze wystąpili na gali Main Event 9 Września tego roku, gdzie pokonali Los Matadores.

– Hulk Hogan został zapowiedziany na RAW które odbędzie się 22 Grudnia 2014 roku.

– Są osoby związane z WWE, które wierzą, że AJ Lee opuści WWE po najbliższym PPV. Nie jest to co prawda potwierdzone, jednak na zapleczu sporo mówi się o odejściu AJ po TLC, tym bardziej, że była mistrzyni Div nie jest awizowana na żadną galę po tym PPV.

– Alex Riley zaczął przekazywać na twitterze wpisy z komentarzami fanów o tym, że WWE oraz Vince McMahon powinni dać możliwość Riley’owi powrotu do ringu oraz zacząć go pushować. Następnie Riley sam zaczął dodawać wpisy dodając hashtag #FreeRiley. Poniżej kilka wpisów Riley’a:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556