ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Tag Team match ogłoszony na RAW! Tony Khan potwierdza nazwę pojedynku na AEW: Blood & Guts, Renee Young odnośnie pojedynku Moxleya na AEW: Revolution!

– WWE ogłosiło pojedynek drużynowy, który będzie miał miejsce na następnym RAW.

W Tag Team matchu na Czerwonej tygodniówce Rey Mysterio i Humberto Carrillo zmierzą się z Angelem Garzą i powracającym na RAW po 30-dniowym zawieszeniu mistrzem U.S – Andrade.

Dodatkowo na RAW zapowiedziany jest Brock Lesnar.

– AEW w ten weekend ogłosiło specjalny epizod własnej tygodniówki nazwany AEW: Blood & Guts. Event ma odbyć się 25 marca a atrakcją będzie pojedynek na dwóch ringach otoczonych klatkami w stylu WarGames matchu. Podczas konferencji prasowej po gali AEW: Revolution, właściciel federacji – Tony Khan został zapytany odnośnie szczegółów pojedynku i nazwy WarGames, która jest prawnie używana przez WWE. Tony szybko zaznaczył, że ten pojedynek nie będzie nazywany WarGames matchem:

Nie użyłem tej nazwy i nigdy nie użyję. Nigdy nie zobaczycie mnie używającego tego wyrażenia. Nasz pojedynek będzie nazywał się Blood & Guts matchem.

Khan dodał, że pojedynek będzie niesamowity.

– Podczas AEW: Revolution Jon Moxley pokonał Chrisa Jericho w pojedynku o tytuł AEW. Renee Young, która prywatnie jest żoną Moxleya skomentowała krótko sukces swojego męża:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🏆CHAMP🏆

Post udostępniony przez Renee Paquette (@reneeyoungwwe)

– Na sam koniec kolejna topka na kanale WWE na YT. Tym razem odnośnie oszukujących sędziów:

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556