ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Możliwy powrót „Taboo Tuesday”! Najdłużej panujący mistrzowie WWE, Co dalej z Khalim i Jericho?


– Wygląda na to, że WWE szykuje się do powrotu PPV sprzed 12 lat!

PWInsider donosi, że federacja zastrzegła sobie prawa do frazy „Taboo Tuesday” ustanawiając ją jako znak handlowy. Dla przypomnienia Taboo Tuesday było PPV, w którym fani głosowali na mecze, stypulacje i uczestników. Nazwa została zmieniona na Cyber Sunday w 2006 roku, a samo PPV miało miejsce do 2008 roku. Po tym WWE zdecydowało się porzucić koncept.

– Mecz za meczem, PPV za PPV a Asuka ciągle trzyma pas. Dzisiaj mijają 483 dni odkąd Asuka wygrała go od Bayley na Takeover: Dallas. Przez ten czas przebiła już nawet rekord The New Day, a jeżeli przetrzyma mistrzostwo do 17 sierpnia, pobije również rekord Rockin’Robin – najdłużej panującej mistrzyni po erze Moolah – wynoszący aż 502 dni! Uczyni to z niej najdłużej panującą mistrzyni kobiet w WWE po erze Fabulous Moolah i wyląduje na szóstym miejscu najdłużej panujących mistrzów w pojedyńczym title reign. Aktualna czołówka przezentuje się tak:
1. Fabulous Moolah – 10,170 dni jako Women’s Champion
2. Bruno Sanmartino – 2,803 dni jako Heavyweight Champion
3. Bob Backlund – 2,135 dni jako Heavyweight Champion
4. Hulk Hogan – 1,474 dni jako Heavyweight Champion
5. Pedro Morales – 1,027 dni jako Heavyweight Champion
6. Rockin’Robin – 502 dni jako Women’s Champion

– Jak mogliśmy zobaczyć w tym tygodniu, dwaj byli mistrzowie powrócili na SmackDown. Great Khali pówrócił na WWE Battleground by pomóc Jinderowi Mahalowi, zaś dwa dni później na SmackDown pojawił się Chris Jericho. Jak donosi F4WOnline, ani Great Khali, ani Chris Jericho nie są obecnie reklamowani na jakiekolwiek walki włączając w to house show. Jak pisaliśmy już wcześniej, chodzą plotki, że Chris Jericho dostanie mecz o pas United States na SummerSlam, jednak póki co nic nie jest potwierdzone i pozostaje nam czekać na najbliższe SmackDown. Natomiast jeżeli chodzi o Khaliego, to jego obecność w Niebieskim Brandzie pozostaje nie do końca jasna. W związku z tym, że WWE ciągle podbudowywuje pozycję Mahala, Great Khali najprawdopodobniej będzie użyty jako jego bodyguard, gdyż jest on w Indiach wielkim celebrytą.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552