ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

SZOKUJĄCE nagranie z lotniska z udziałem Paige i Alberto!

– Do sieci trafiło nagranie audio z lotniska, na którym słyszymy kłótnię pomiędzy Alberto El Patronem i Paige.

24 latka płacze i krzyczy, że całe życie próbuje uwolnić się od swojego wybranka, ten natomiast twierdzi, iż to on został zaatakowany przez Paige i domaga się wezwania policji. Nagrania możecie odsłuchać poniżej:

Powyższe nagranie zaprzecza jednak wpisom Paige na Twitterze. 24 latka twierdziła, że płakała z powodu kłopotów rodzinnych. Jeszcze zanim nagranie trafiło do sieci, pojawił się kolejny tweet ze zdjęciem wujka Paige, który obecnie przebywa w szpitalu i rzeczywiście jest to kłopot rodzinny dla aktualnej wciąż gwiazdy WWE. Oto ostatnie tweety Paige:

Ślijcie całą swoją miłość i wszystkie modlitwy do mojego wujka Stanleya. Bardzo teraz tego potrzebuje. Kocham Cię z całych sił Stan… Najtwardszy sukinsyn

Zostawcie nas w spokoju. Po prostu.

MY wezwaliśmy policję. Płaczę, ponieważ właśnie dostałam złe wieści dotyczące mojej rodziny, a jakaś kobieta próbuje zrobić zdjęcie. Zdenerwowała się i rzuciła napojem w @PrideofMexico

Trzeba jednak pamiętać, że na razie jednak wszystkie wnioski wyciągane są na podstawie tego nagrania i NIE SĄ to oficjalne doniesienia z policji. Paige i Alberto wciąż nie odnieśli się do tego nagrania.