ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Szczegóły odnośnie WWE World Cup, Polski akcent na RAW, Kevin Owens kontuzjowany?

– Na wczorajszym RAW poznaliśmy więcej szczegółów odnośnie turnieju WWE World Cup.

Jak już wiadomo, turniej ten będzie miał miejsce podczas gali WWE Crown Jevel. Na ostatnim RAW ujawniono, że o puchar zawalczy 4 zawodników z RAW oraz 4 ze SmackDown.

Dodatkowo poznaliśmy pierwsze dwie osoby, które zaprezentują Czerwony Brand. Pierwszym z nich jest John Cena, który ze względu na swoje osiągnięcia nie musiał uczestniczyć w żadnych pojedynkach kwalifikacyjnych.

Drugą osobą jest powracający Kurt Angle. Angle jako The Conquistador wyeliminował na końcu Barona Corbina w World Cup Global Battle Royal matchu dającym możliwość uczestniczenia w turnieju o WWE World Cup:

Warto dodać, że jeden z uczestników wyżej wspomnianego Battle Royale matchu był „Polak” o dźwięcznym ring name Stanislav the Squeezer.

Kolejnych uczestników turnieju w Arabii Saudyjskiej poznamy już dzisiejszej nocy na SmackDown Live. Na Błękitnej Gali zobaczymy dwa pojedynki kwalifikacyjne:

Big Show vs. Randy Orton
Jeff Hardy vs. Samoa Joe

ZOBACZ TEŻ – ZNAMY PIERWSZE DWIE WALKI KWALIFIKACYJNE DO WWE WORLD CUP!

– Tak jak już wcześnie informowaliśmy, Bobby Lashley przeszedł heel turn i po zwycięstwie nad Owensem zdewastował rywala. WWE oficjalnie poinformowało, że Owens doznał kontuzji obydwu kolan w wyniku ataku Bobby’ego. Najprawdopodobniej jest to część storyline’u, mimo tego będziemy Was informować na bieżąco o stanie zdrowia Owensa.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556