ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sytuacja Neville’a – aktualizacja, Bullet Club znajduje zastępcę „Too Sweet”! MOŻLIWE SPOILERY


– Jak informowaliśmy wcześniej, Neville poprosił zarząd WWE o zwolnienie.

Informacja nie została jeszcze potwierdzona przez samo WWE, jednak community wrestlingu już huczy o zaistniałej sytuacji. F4W Online podało, że zwolnienie Neville’a jest nieuniknione za sprawą bardzo mocnych argumentów, za podaniem samego zainteresowanego. Nastąpi ono jednak prawdopodobnie na najbliższym RAW, aby cała akcja miała sens. PWInsider twierdzi natomiast, że rozmowy jeszcze trwają, lecz szala jest po stronie prawników, chcących zatrzymać byłego mistrza w federacji. Jak widać, obie informacje pochodzą z zaufanych żródeł, jednak wykluczają się nazwajem. Warto dodać też, że niepotwierdzone informacje nie przeszkodziły członkom Bullet Clubu wysunąć propozycji wobec króla Cruiserweightów.

Potrzebuję tag partnera w dywizji juniorów #Suble #Cryptic #Villian

O przyszłych losach Neville’a będziemy informować na bieżąco.


– Jak pewnie pamiętacie, WWE zabroniło braciom Jackson używać „Too sweet” pod groźbą pozwu. Jak jednak można było się spodziewać, ich koledzy z Bullet Clubu już wymyślili kolejny symbol na miejsce zakazanego ruchu. Chodzi o „zetknięcie się palcami”, coś na styl starego E.T. … No cóż, głupie, ale genialne. Nie wiadomo jeszcze czy od teraz będzie to oficjalny znak Clubu, czy jest to po prostu prześmiewczy żart. Na Twitterze całą sytuację Marty Scurll skomentował następująco:

Jeżeli teraz dostaniemy list od E.T. to się poddaję

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556