ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sytuacja Jax, Co WWE planuje na TLC?

– Podczas Monday Night Raw doszło do nieprzyjemnego incydentu, w którym to Nia Jax brutalnym ciosem wyrządziła wielkie szkody twarzy Becky Lynch. Takie sytuacje się zdarzają i czasem nie ma na to wpływu – takie stanowisko przyjmuje zazwyczaj WWE odnosząc się do urazów innych zawodników spowodowanych błędem innych wrestlerów. Tym razem wygląda to trochę inaczej. Takie informacje podaje Sean Ross z Fightful.com:

Becky została rozcięta przez Nię, gdy Jax walczyła z nią i Naomi. Becky Lynch została przebadana na backstage’u, ale nie słyszałem niczego co przypominało diagnozę. Było to potraktowane na zapleczu jako „to ssie, ale nic się nie zrobi”. Becky została doceniona za wytrzymanie do końca.

Dla każdego kto podał dalej tego tweeta dziś: stanowisko „to ssie, ale nic się nie zrobi” zmieniło się dość szybko.

Nia jest niedbała, taka panuje teraz mentalność na zapleczu.

Są na nią źli. A przynajmniej ekipa ze SmackDown.

Nie jest to jedyna sytuacja, kiedy to Jax skontuzjowała swoją rywalkę. Podczas Evolution po starciu z nią urazu nabawiła się Zelina Vega, a wcześniej z rąk Nii ucierpiały m.in. Charlotte czy Bayley.

– Planem na PPV TLC miała być walka pomiędzy Danielem Bryanem a The Mizem. Miało to być „ostateczne” starcie tej dwójki. Heel turn Bryana zmienił jednak plany i prawdopodobnie będziemy świadkami gimmick matchu pomiędzy Bryanem a AJ’em. Takie informacje podał Dave Meltzer. Można się więc domyślić, że tym gimmick matchem będzie walka Tables, Ladders and Chairs Match o pas mistrzowski.