ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Superstar Shake-Up, Frekwencja na RAW, Atrakcje dzisiejszego SmackDown i więcej!

– Michael Cole poinformował podczas Monday Night RAW o frekwencji w Barclays Center.

Wyniosła ona 15 tysięcy 741 fanów. W porównaniu z RAW po SummerSlam 2018, które odbyło się w tej samej arenie, jest to wzrost o ponad 2 tysiące ludzi (13 tysięcy 724 osób). Dodatkowo znana też jest frekwencja NXT TakeOver: New York, kiedy na trybunach zasiadło 15 tysięcy 697 fanów.

– W przyszłym tygodniu dojdzie do przetasowań w brandach głównego rosteru, bowiem odbędzie się Superstar Shake-Up. Podczas RAW i SmackDown Live w obu brandach zadebiutują nowe osoby. Nieoficjalnie mówi się o tym, że swoje tygodniówki zmienią między innymi AJ Styles, Braun Strowman, mistrz Interkontynentalny Finn Balor, mistrz US Samoa Joe, Randy Orton czy zespół złożony z Ruseva i Shinsuke Nakamury. Zarówno RAW i SmackDown odbędą się w kanadyjskim Montrealu. Obie tygodniówki będziecie mogli też obejrzeć w naszej zakładce live.

– Dzisiejszej nocy zakończą się emocje związane z weekendem WrestleManii, bowiem będziemy świadkami pierwszego po WrestleManii SmackDown Live. Poniżej przedstawiamy pełną zapowiedź od WWE:

  • Kofi Kingston na WrestleManii pokonał Daniela Bryana. Na dziś została przewidziana feta nowego mistrza WWE.
  • The Usos po skutecznej obronie tytułów na WrestleManii ponownie stawiają je na szali. Tym razem ich przeciwnikami będą The Hardy Boyz.
  • The Iiconics są nowymi mistrzyniami tag teamowymi kobiet. Jak ikoniczne będzie SmackDown Live?
  • Becky Lynch po wygraniu obu pasów mistrzowskich kobiet została wzięta na celownik przez wszystkie kobiety w WWE. Czy dzisiaj ktoś stanie w szranki z The Man, tak jak uczyniła to wczoraj Lacey Evans?
  • Jak The Miz podniesie się po porażce z Shane’em McMahonem w Falls Count Anywhere Matchu na WrestleManii?

– Na koniec tej paczki materiały z zaplecza RAW. Tym razem przez reporterów zostali złapani mistrz Interkontynentalny Finn Balor, Bobby Roode & Chad Gable oraz mistrzowie tag teamowi RAW Curt Hawkins & Zack Ryder:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552