ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Stypulacja dodana do walki na SummerSlam, Mistrzostwo UK i więcej!

– Coraz więcej pogłosek krąży na temat tego, że WWE wycofa się z programu dotyczącego zawodników z Wielkiej Brytanii, a mistrzostwo WWE United Kingdom będzie bronione w federacji Vince’a McMahona na galach NXT: TakeOver. Przy okazji tego tytułu na stronie WWE pojawił się komunikat, że Pete Dunne będzie bronił tytułu brytyjskiego na gali Progress Wrestling przeciwko Jackowi Gallagherowi już 12 sierpnia.

– Na wczorajszym RAW Paul Heyman zapowiedział, że jeżeli Brock Lesnar nie obroni tytułu WWE Universal, to oboje odchodzą z WWE. Pobudziło to kolejne spekulacje na temat przejścia Bestii do UFC. Prawdopodobnie taki storyline będzie kontynuowany przy każdej obronie tytułu przez Brocka. Przypomnę, że kontrakt Bestii wygasa niedługo po WrestleManii 34 i nie wiadomo czy obecny mistrz go przedłuży.

Tutaj pisaliśmy o tym, że John Cena zagra w kolejnej części Transformersów. Premierę produkcji przewidziano na 21 grudnia 2018 roku.

– Poniżej przedstawiamy wyniki jedenastego dnia G1 Climax:

Mecze nieturniejowe:
Michael Elgin & Jushin Thunder Liger pokonali Katsuyę Kitamurę & Shotę Umino

Minoru Suzuki, Taichi & Desperado pokonali Satoshi Kojimę, Hiroyoshiego Tenzana & Hirai Kawato

Sanada & Bushi pokonali Juice’a Robinsona i Davida Finly’ego

EVIL & Hiromu Takahashi pokonali Kenny’ego Omegę & Chase’a Owensa

Kazuchika Okada & Toru Yano pokonali Tama Tongę & Yujiro Takahashiego

Mecze turniejowe:
Yoshi-Hashi pokonał Bad Luck Fale’a

Zack Sabre Jr. pokonał Togiego Makabę

Tomohiro Ishii pokonał Yujiego Nagatę

Tetsuya Naito pokonał Hirookiego Goto

Kota Ibushi pokonał Hiroshiego Tanahashiego

– Na koniec RAW Fallout, w którym wywiadów udzielają Roman Reigns, WWE Cruiserweight Champion Neville, The Hardy Boyz oraz GM Czerwonej Tygodniówki Kurt Angle, a Titus O’Neil rozmawia z Akirą Tozawą i namawia Danę Brooke do wstąpienia do Titus Worldwide:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556