ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Strzał w dziesiątkę, czyli TOP 10 dotychczasowych wydarzeń 2018 roku

10. Shadows of a Setting Sun

Shadows of a Setting Sun to nazwa nowego theme songu Shinsuke Nakamury. Jednak to nie on, a heel turn Japończyka zasługuje na miejsce w Top 10. Po udanym czasie spędzonym w NXT, Japończyk miał dość blado spędzony okres na SmackDown Live. Low Blow wykonany na AJ Stylesie na WrestleManii 34 (pierwszy z wielu) otworzył wiele możliwości dla byłej gwiazdy NJPW. Aktualnie zbliżamy się do końca (?) jego feudu o mistrzostwo WWE. Faworytem ich kolejnego starcia co prawda jest AJ Styles, jednak nawet w przypadku potencjalnej porażki Japończyk będzie jedną z wyróżniających się postaci na SmackDown Live. Czy potencjał ich feudu wykorzystano na 100%? Śmiem twierdzić, że nie. Dlatego też ten heel turn zajmuje ostatnie miejsce na liście. Czego mi zabrakło w ich rywalizacji? Przede wszystkim czasu i nie chodzi tutaj o to, że powinien on być dłuższy, a o to, że segmenty tej dwójki trwały bardzo krótko. Dostając 5 minut na to, aby rozbudzić w widzu odpowiednie emocje i zaangażować go w 100% w rywalizację, jest niezwykle trudno to wykonać. Wydaje mi się też, że nie był on brany na poważnie. Wielokrotnie na SmackDown Live był wrzucany w sam środek show, a Road Dogg i reszta kreatywnych dawali nam tylko małe smaczki tego, co powinniśmy byli ujrzeć.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778