ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Strzał w dziesiątkę, czyli TOP 10 dotychczasowych wydarzeń 2018 roku


Połowa 2018 roku już za nami. Money In The Bank tuż za rogiem i już 17 czerwca poznamy nowego posiadacza walizki, a co się z tym wiąże przyszłego (?) mistrza WWE. Zajmijmy się jednak tym, co miało już miejsce w pierwszej połowie bieżącego roku. Byliśmy świadkami pierwszego w historii Women’s Royal Rumble Matchu, pierwszego Women’s Elimination Chamber Matchu, pierwszego PPV w Arabii Saudyjskiej nazwanego Greatest Royal Rumble, obejrzeliśmy wiele powrotów, debiutów, zmiany tytułów czy Superstars Shake Up. Które jednak z tych wydarzeń były najważniejsze dla federacji zarządzanej przez Vince’a McMahona? Zapraszam na podsumowanie NAJWAŻNIEJSZYCH wydarzeń pierwszej połowy 2018 roku w WWE.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778