ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Strowman znów jako babyface? Wielka zmiana tytułu!

– Wszystko wskazuje na to, że Braun Strowman wróci do roli babyface’a. Dave Meltzer wypowiedział się o zachowaniu Strowmana na live eventach, które miały miejsce w miniony weekend:

Braun Strowman był prawdziwym babyface’em. Zmiótł Dolpha Zigglera i zaatakował go i McIntyre’a na innym evencie. Zakładam więc, że pewnie tak zostanie i Braun wróci do roli babyface’a. Ale kto to wie? Bo jak już wspominałem wcześniej – WWE nie myśli tutaj zbyt przyszłościowo, lecz buduje ten storyline z tygodnia na tydzień. W tym tygodniu wyglądało jednak na to, że Braun Strowman to babyface.

O planach WWE na tę rywalizację pisaliśmy tutaj. Kolejną oznaką potencjalnego face turnu Strowmana jest coraz częstsze mówienie „get these hands”, na które widownia z reguły reaguje pozytywnie.

– Podczas NWA 70th Anniversay w Nashville, Tennessee, Cody stracił pas NWA World Heavyweight Championship w starciu 2-out-of-3 falls match. Rhodes zdobył ten tytuł na All In, jednak minionej nocy ponownie trafił on w ręce Nicka Aldisa. Pojawiły się plotki, że Cody, który stracił pas po zaledwie dwóch miesiącach, ma w przyszłym roku zanotować swój wielki powrót do WWE, co mogło być powodem zmiany mistrza.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552