ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Strowman upokorzony w barze? Mysterio i Swagger w GFW? Oglądalność RAW i SD


– W jednym z barów w Nashville miało dojść do nieprzyjemnego incydentu pomiędzy Braunem Strowmanem a Karen Jarrett. Global Force Wrestling i RAW znajdowały się akurat w tym samym czasie w jednym mieście. Karen poprosiła Strowmana, aby ten podpisał autograf dla jej syna. Braun jednak nie miał pojęcia kim była ta osoba i był dla niej bardzo niemiły i możliwe, że użył wulgarnego języka. Karen nie spodobało się to zachowanie i zwyzywała zawodnika WWE przy wszystkich. Wspomniała również, że o całej sytuacji powie ojcu jej dziecka, którym jest Kurt Angle. Gdy Braun o tym usłyszał, zgodził się na podpisanie autografu i zaczął błagać na kolanach, aby Kurt nie dowiedział się o tej sytuacji. Karen jednak oznajmiła, że i tak o wszystkim powie Kurtowi i wytknęła Strowmanowi, że nie powinien się tak zachowywać w stosunku do fanów, po czym ten przyznał jej rację i ponownie ją przeprosił. The Wrestling Observer Newsletter podaje, że jeśli ta historia rzeczywiście miała miejsce, to z całą pewnością obie strony będą temu zaprzeczać.

– Odbyła się konferencja prasowa z udziałem Dutcha Mantella i Bruce’a Pricharda. Mantell powiedział, że jest możliwość dodania więcej agresji do programu, w zależności od oglądalności. Dodał również, że być może wkrótce będziemy mogli ujrzeć Jacka Swaggera w GFW oraz, że Rey Mysterio byłby wielkim wzmocnieniem ich rosteru. Negocjacje jednak trwają i nie jest to nic oficjalnego.

– RAW i SmackDown Live zaliczyły nieznaczny spadek oglądalności w porównaniu do zeszłego tygodnia. Powrót Chrisa Jericho i wyłonienie nowego mistrza US obejrzało 2,535 miliona widzów, co jest nieco słabszym wynikiem od zeszłotygodniowego 2,548 miliona. RAW straciło nieco więcej widzów. W tym tygodniu Czerwona Tygodniówka przyciągnęła przed telewizory 3,067 miliona widzów, natomiast tydzień temu było ich o 90 tysięcy więcej.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552