ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Stone Cold nie zamyka drzwi przed powrotem do ringu!

– Podczas prowadzonego przez siebie podcastu Steve Austin dzielił się z fanami odczuciami dotyczącymi swojej kariery. Wspominał ostatni pojedynek, jaki stoczył na WrestleManii XIX, w którym jego przeciwnikiem był The Rock. Następnie Stone Cold otworzył się na temat potencjalnego powrotu do ringu. Poniżej tłumaczenie fragmentu programu:

W ciągu ostatnich tygodni, na RAW reunion w Tampie, na Monday Night RAW w Madison Square Garden, ludzie ciągle mnie pytali: „Hej, wciąż jesteś w naprawdę dobrej formie. Jesteś gotowy na jeszcze jedną walkę?” I ja im mówiłem: „Sorry, wiecie, to trudna rzecz do przemyślenia. Fizycznie, czy byłbym w stanie stoczyć jeszcze jedną walkę? Tak, niewątpliwie mógłbym wyrobić się do następnej walki bez odniesienia kontuzji. Jednakże zawsze jest ryzyko, po prostu, jak myślę, przez te wszystkie operacje, jakie miałem… gdy miałem zwężone kręgi i gdy wyjmowano mi kość z rdzenia kręgowego… jestem w dobrym miejscu. Nerwy czują się znacznie lepiej, niż dotychczas. Także wiecie, teoretycznie, czy mógłbym stoczyć walkę? Teoretycznie tak.

Cały podcast jest dostępny pod tutaj:

podcastone.com 

podcasts.apple.com


[ZOBACZ TAKŻE: WAŻNA WALKA ZAPOWIEDZIANA NA PIERWSZE AEW DYNAMITE, U.S. CHAMPIONSHIP MATCH NA RAW, MICK FOLEY CZEKA NA TELEFON OD BECKY LYNCH]