ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sting o walce z Undertakerem, Cesaro na temat powrotu Hardy Boyz, Oglądalność SD Live

– Sting wziął ostatnio udział w WrestleCon Kickoff Party w Orlando. Oprócz niego pojawili się tam Ric Flair, Jim Ross oraz prowadzący Matt Striker. The Icon został zapytany między innymi o walkę z The Undertakerem, śledzenie aktualnego produktu oraz o nowego członka HOF – Ricke’a Rude’a:

Żałuję, że nie udało mi się zmierzyć z nim w ringu. To byłoby wspaniałe, ale jestem zadowolony z tego jak wszystko się potoczyło. Oczywiście gdybym miał szansę, stoczyłbym z nim walkę, ale spójrzcie na jego karierę – czy czegoś w niej brakowało? Spójrzcie też na moją karierę. Wydaje mi się, że również jest kompletna.

Zawodnikami z którymi zawsze jestem na bieżąco są The Undertaker i Seth. Muszę śledzić jego karierę, w końcu to z nim stoczyłem ostatnią walkę. Zawsze przykuwam uwagę do tej dwójki.

Rick Rude był prawdziwym heelem. Rzeczy zaczęły się zmieniać i heelowie coraz częściej chcieli dostawać pozytywne reakcje, ale Rick miał tę umiejętność, by porządnie cię wkurzyć. Był w tym bardzo dobry. Sprawiał, że życie babyface’ów było znacznie łatwiejsze. Rick był bardzo niedoceniany… zdecydowanie jeden z najlepszych.

Wszystkie wypowiedzi Stinga znajdują się tutaj.

– Cesaro pojawił się kilka dni temu w Planeta Wrestling, aby podpromować nadchodzącą walkę o pasy mistrzowskie z Hardy Boys. Cała rozmowa znajduje się tutaj, natomiast poniżej przedstawiamy wypowiedź o dywizji tag teamów:

Uważam, że dywizja Tag Teamów zmieniła się, gdy ja i Sheamus do niej dołączyliśmy. Jesteśmy jednymi z najlepszych wrestlerów w WWE oraz najlepszym tag teamem. The Hardy Boys? Ich powrót był świetny, miał swoją nostalgiczną cząstkę. Było to świetne, bo wciąż są świetnymi zawodnikami, ale na Payback chcę ponownie zdobyć te pasy, ponieważ chcę wrócić do Europy, do domu, jako mistrz.

– Ostatnie SmackDown Live odnotowało spadek oglądalności w stosunku do zeszłego tygodnia. Był to również najmniej oglądany odcinek Niebieskiej Tygodniówki w całym 2017 roku. Obejrzało ją 2,493 miliona widzów, natomiast tydzień temu 2,544 miliona. Warto jednak zauważyć, że aktualnie w USA w tym samym czasie odbywają się play-offy NBA, przez co konkurencja jest większa niż zwykle.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552