ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sting, Najnowszy WWE Inbox, The Rock w „Transformers 5”? Oraz więcej

how-dwayne-the-rock-johnson-lays-the-smackdown-on-social-media-1f11c8b72f
– Na stronie WWE pojawiła się ankieta w której fani są pytani kto wygrałby pojedynek Sting vs The Undertaker. Po oddaniu ponad 64 tysięcy głosów, na Deadmana oddano 64 % głosów a na Stinga 36 %.

W najbliższy wtorek na WWE Network będzie można obejrzeć epizod Monday Night War, który w głównej mierze będzie skupiony na powyższych dwóch zawodnikach.

Będąc w temacie Stinga to zawodnik o swoim debiucie na Survivor Series 2014 wiedział już od czasu promocji gry WWE 2k15 . Co ciekawe wiadomości o debiucie Stinga na Survivor Series 2014 nie za bardzo pomogły federacji w sprzedaży biletów na PPV, nie pomogły nawet zniżki dla mieszkańców okolic areny. WWE sprzedało około 12 tysięcy biletów a hala mogła pomieścić ponad 19 tysięcy osób.

– Sheamus korzystając z wolnego udał się w podróż do rodzinnej Irlandii o czym wspomina na twitterze składając życzenia z okazji Dnia Dziękczynienia.

– Poniżej najnowszy epizod WWE Inbox w którym gwiazdy WWE rozmawiają o święcie Dziękczynienia.

– WWE ma wciąż w swoich planach powrót Rey’a Mysterio do telewizji. Mysterio, Roman Reigns, Randy Orton oraz WWE World Heavyweight Champion Brock Lesnar mają zaplanowane regularne występy w TV w najbliższym czasie.

– Pojawiły się plotki, że The Rock miałby zagrać w następnej części filmu Transformers 5. Spekuluje się, że Johnson miałby zagrać u boku samego Bruce’a Willisa. Według niektórych źródeł, The Rock miałby zastąpić Marka Wahlberga, który zagrał w Transformers: Wiek Zagłady.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552