ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sting na temat swojej kontuzji i walki z Undertakerem!

sting_theundertaker

Sting udzielił w ostatnim czasie wywiadu dla WWE.com, w którym wypowiedział się między innymi o zdiagnozowaniu u niego zwężenia kanału kręgowego. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje jakie udzielone zostały przez przyszłego Hall of Famer:

– Sting wyznał, że nie przeszedł żadnej operacji szyi po tym gdy doznał kontuzji podczas swojej walki o pas WWE na Night of Champions. Dodał, iż dwóch neurologów powiedziało mu to samo, a mianowicie że nie miał żadnych objawów które byłyby na tyle poważne, aby wymagały by operacji.

– The Icon powiedział że czuje się dobrze i całkowicie normalnie.

– Sting przyznał, że sam nie zdaje sobie do końca sprawy z tego co dokładnie mu dolega. Cytując samego zawodnika: Nie mówię że wystawiona mi diagnoza jest nieprawdziwa. To faktycznie może być zwężenie kanału kręgowego, jednak lekarze wystawiali różne opinie. Dopóki jednak czuję się dobrze, nie zamierzam iść pod nóż”.

– Gdyby nie wcześniej wspomniany uraz, Sting z całą pewnością zechciałby wystąpić na WrestleManii 32. Jak sam przyznał: „Bardzo chciałem zawalczyć na jeszcze jednej WrestleManii. Najlepiej z Undertakerem – tego pragnąłem najbardziej. Po tym starciu zapewne przeszedłbym na emeryturę i byłby to idealny moment na zejście ze sceny”.