ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

STF vs Accolade, Książka Daniela Bryana, Batista chwali Titusa O’Neila

cena vs rusev

– WWE przeprowadziło na swojej stronie ankietę, w której to pyta o końcówkę meczu John Cena vs Rusev na Payback.

Na pytanie, która dźwignia ma większe szanse na zakończenie pojedynku i zmuszenie przeciwnika do powiedzenia „I quit”, na chwile obecną z wynikiem 63% prowadzi ruch Johna Ceny(STF), natomiast Accolade Ruseva osiąga wynik 37%. Jak do tej pory oddano 12 tysięcy głosów.

– Fani Daniela Bryana mają szanse na zakupienie jego nowej książki, pod tytułem „Yes!: My Improbable Journey to the Main Event of WrestleMania”. Wydanie w twardej okładce kosztuje 17,99$, natomiast wersja na eBooka 12,99$. Sam autor wypowiedział się o książce za pomocą twittera:

tweet

Przypominamy iż Danielson zrzekł się swojego mistrzostwa Interkontynentalnego na ostatnim Raw. Podobna sytuacja zdarzyła się rok temu z WWE World Heavyweight Championship.

– Jak informowaliśmy wcześniej, Titus O’Neil został wybrany Najlepszym Sławnym Ojcem Roku 2015. Tytułu pogratulował mu sam Batista oraz dał wyraźny znak zarządcom WWE aby dużo bardziej wypromowali O’Neila:

tweet 2

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556