ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Stephen Amell dziękuje Cody’emu Rhodes’owi, Status Cody’ego i Goldusta, Eden o swoim mężu

sd763_2scrn_cody_040414

– Jak już wcześniej wspominaliśmy, Cody Rhodes poinformował nas na swoim Twitterze, że poprosił WWE o zwolnienie. Podczas gdy żaden z zawodników zakontraktowanych w WWE nie wypowiedział się na ten temat, prezenter Kyle Edwards pochwalił Cody’ego, a Stephen Amell także zareagował na tego tweeta.

– PWInsider podaje w swoich raportach, że Cody i jego brat Goldust opuścili tapingi SmackDown jeszcze przed ich rozpoczęciem. Ta informacja niekoniecznie jest powiązana z odejściem Cody’ego Rhodes’a, które zawodnik sam zapowiada.

– Brandi, znana nam lepiej jako Eden Stiles, już od kilku tygodni zapowiada na swoim profilu na Twitterze ważne wiadomości dotyczące jej kariery. Zretweetowała post Stephena Amella, a także sama postanowiła odpowiedzieć na wiadomość swojego męża.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743