ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Status Shane’a McMahona po SmackDown Live – SPOILER

– Segmentem zamykającym ostatnie SmackDown Live było ogłoszenie Shane’a McMahona. Jak się okazało, commissioner Niebieskich zdecydował się na ustawienie Kevina Owensa i Samiego Zayna w walce przeciwko sobie na WrestleManii 34. Obaj zawodnicy po chwili wyszli na rampę, wyrażając swoje niezadowolenie i frustrację, spowodowane jego zachowaniem na Fastlane (Shane przerwał przypięcie Kevina Owensa na Dolphie Zigglerze, a potem Zayna na Kevinie). Doszło do brutalnego pobicia McMahona przez zawodników. WWE wydało oświadczenie o stanie „O’maca”. Na WWE.com możemy przeczytać:

Odniósł poważną kontuzję krtani, kiedy stalowe krzesło zostało założone na jego szyję i rzucone w narożnik. Potem został rzucony na metalowy stojak, co spowodowało szczep mięśnia czworobocznego i równoległobocznego.

Pobicie jest oczywiście częścią feudu toczonego pomiędzy Samim, KO oraz Shane’em, lecz mógł on naprawdę odnieść poważniejsze obrażenia. Za tydzień na tygodniówce ma być obecny Daniel Bryan, który powinien ustosunkować się do zaistniałej sytuacji.