ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Status Rey’a Mysterio, Nie żyje Aretha Franklin, AJ Styles pobił rekord

– Rey Mysterio jednak może powrócić do WWE podczas weekendu SummerSlam!

Luchador był zapowiedziany na galę federacji Northet Wrestling, jednak poinformowano, że ze względu na zobowiązania kontraktowe wobec WWE nie będzie mógł na niej wystąpić.

Czy w związku z tym Mysterio pojawi się na którejś z gal weekendu SummerSlam? Śledź to w naszej zakładce live zupełnie za darmo.

– Nie żyje Aretha Franklin. Miała 76 lat i walczyła przez 8 lat z rakiem trzustki.

Wokalistka zwana królową soulu dwukrotnie wystąpiła na WrestleManii – III i XXIII, śpiewając wtedy „America the Beautiful”.

Wyrazy współczucia rodzinie wokalistki wyraziła między innymi Stephanie McMahon. Redakcja WrestleSpot także składa najszczersze kondolencje.


– W dniu dzisiejszym AJ Styles pobił rekord panowania JBL’a (280 dni) i został najdłużej panującym mistrzem WWE w historii SmackDown. W sumie Styles w dwóch panowaniach trzymał pas przez 421 dni i jest to trzynasty wynik w historii WWE. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556