ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Status Neville’a w WWE


Żona byłego Mistrza Cruiserweight Neville’a – Natalie Satterley ogłosiła na Instagramie, że przeprowadzili się oni z Florydy do rodzinnych stron, czyli Wielkiej Brytanii.
Oto co wstawiła Satterley:

Five million pieces of luggage later… 😛🎒✈ #travels #topshop #converse

Post udostępniony przez Natalie (@taliebum)

Neville nie pojawiał się w WWE od października – w momencie gdy przestała mu odpowiadać jego sytuacja w federacji. Początkowo miał zostać pokonany przez ówczesnego posiadacza tytułu Cruiserweight Enzo Amore na RAW, jednak postanowił opuścić firmę przed czasem.

Amore stracił tytuł na rzecz Kalisto. Neville przez długi okres czasu oczekiwał zwolnienia przez WWE, jednak do tej pory ma podpisany kontrakt z federacją.

Nie jest jednak wiadome, czy zawodnik otrzymuje pensję w trakcie swojej nieobecności. Dave Meltzer spekuluje, że tak się nie dzieje.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778