ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Status Neville’a i Nii Jax, pas Brocka Lesnara


Sagi z odejściem Neville’a ciąg dalszy.

Nie od dziś wiadomo, że były NXT, NXT Tag Team i Cruiserweight Champion Neville poprosił WWE o rozwiązanie jego kontraktu. Prawdopodobnie szalę goryczy przelało niezadowolenie ze względu na porażkę z Enzo Amore. Anglik wciąż jednak jest oficjalnie zatrudniony przez federację, a Vince McMahon nie odniósł się do jego prośby publicznie. Niestety wydaje się, iż wszystko mimo wszystko zmierza ku odejściu zawodnika, gdyż został on usunięty z intra 2O5 Live. Jego zniknięcie z video towarzyszącego każdej tygodniówce oznacza, że najpewniej na niej już nie wystąpi. Przeniesienie do głównego rosteru jest na ten moment mało prawdopodobne. Pod spodem fanowskie porównanie poprzedniego a obecnego intra 2O5:

– Oprócz Neville’a poza WWE TV znajduje się obecnie również Nia Jax. Kuzynka The Rocka zdaje się nie zmierzać ku odejściu, lecz starać się o poprawę swojej pozycji. Justin Barrasso ze Sports Illustrated twierdzi, że zawodniczka wzięła urlop z powodu planów federacji McMahonów co do podłożenia jej w czysty sposób Sashy Banks na TLC. Miała ona zapytać o poradę samego Dwayne’a, który, skoro jest niezadowolona, zalecił jej takie, a nie inne działanie. Szanse Jax na powrót do ringu WWE są jednak większe niż w przypadku brytyjskiego Cruiserweighta. Weźmie też udział w najnowszym sezonie Total Divas.

– Na ostatnim RAW można było zauważyć, że Brock Lesnar, który pojawił się w ringu wraz z Paulem Heymanem w celu zaakceptowania wyzwania Jindera Mahala na Survivor Series (tutaj obecna karta PPV) nie miał na sobie swojego pasa mistrzowskiego, lecz replikę. WWE Universal Champion mógł zapomnieć w drodze do areny właściwego tytułu, przez co musiał zastąpić go zwykłą kopią. Na fakt, iż była to replika, wskazuje brak symboli Brocka na bocznych, okrągłych blaszkach. Znajdowały się tam za to uniwersalne, nieprzypisane do zawodnika znaczki WWE.

Oto Lesnar z prawidłowym pasem:

A to ostatnie RAW (dobry widok w 2:19):

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783