ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Status Hogana jako członka Hall of Fame, Hulk przytacza słowa przyjaciół, Stephen Amell

arrow

– Jak już powszechnie wiadomo, Hulk Hogan został zwolniony z WWE, a co za tym idzie wszystko co z Nim związane usunięto z WWE.com.

W grupie tychże rzeczy, znajduje się między innymi nieistniejący już profil Hulkstera z listy członków Hall of Fame. Dlatego właśnie dużo osób zadaje sobie pytanie czy Hogan znajduje się jeszcze w ogóle w tej zaszczytnej grupie osób.

Do całego tematu odniósł się Dave Meltzer, który przyznał za pomocą Wrestling Observer Radio, iż ostateczna decyzja w tej kwestii nie została jeszcze podjęta. Wszystko leży w rękach Vince’a McMahona, a jak ocenił sam Meltzer „Chairman” może i prawdopodobnie zmieni zdanie jeszcze wiele razy.

Na chwilę obecną WWE robi wszystko aby odłączyć się od jakichkolwiek połączeń z Hulkiem. Jeśli straci On członkostwo w Hall of Fame, będzie to pierwsza taka sytuacja w historii całej federacji.

– Pozostając w temacie Hogana, chciał On zrzucić z siebie nieco winy jaką obarczany został w ostatnim czasie poprzez przytoczenie ciepłych słów swoich przyjaciół z WWE.

Poniżej znajdziecie wypowiedź Micka Foleya oraz Virgila, którzy wyraźnie stoją po stronie Hulka w tych trudnych dla Niego chwilach.


– Jak wspominaliśmy wcześniej, gwiazda serialu Arrow – Stephen Amell odnosił się w ostatnim czasie kilka razy do Stardusta, aby podbudować ich feud, który prawdopodobnie będzie miał swój finał na SummerSlam. Poniżej znajdziecie wideo, jakie umieszczone zostało przez samego aktora na jego oficjalnym fanpage’u, na facebooku. Odnosi się tam do WWE, Stardusta oraz The Miza.

Wrestler fodder.Why are WWE wrestlers taking shots at me?

Posted by Stephen Amell on 24 lipca 2015

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552