ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Status Deana Ambrose’a, Kevin Owens nie miał przejść heel turnu, Kolejne przetasowania w rosterach

– Z zaplecza WWE dochodzą informacje, jakoby Kevin Owens nie miał początkowo przejść heel turnu.

Jak donosi The Wrestling Observer Newsletter, oryginalne plany na postać Owensa były takie, że będzie drugim facem w hierarchii Niebieskiej Tygodniówki tuż za Romanem Reignsem, a jego postać miała mieć charakter osoby, która ma różne kompleksy, takie jak otyłości, ale dalej potrafi „skopać komuś tyłek”, dlatego też jako finisher przypisano mu Stunnera.

Wszystko pokrzyżowała kontuzja Daniela Bryana, który miał domagać się rewanżowej walki o pas WWE z Kofim Kingstonem na Money in the Bank, jednak Bryan nie pojawił się w telewizji od czasu WrestleManii 35 i leczy się w swoim domu w Aberdeen, WA. Wszystko wskazuje na to, że miejsce Bryana zajmie Owens.

– Aż do wczoraj wielu fanów wrestlingu myślało, że odejście Deana Ambrose’a jest storyline’em, ale postać Gooda (prawdziwe nazwisko Ambrose’a) została przeniesiona na stronie WWE do sekcji Alumni (byli pracownicy federacji), co definitywnie przekreśla szanse na powrót Deana do WWE, przynajmniej w najbliższym czasie.

– Superstar Shake-Up dalej trwa.

Tym razem WWE przeniosło B Team na SmackDown Live, gdzie panowie wystąpili już w dark matchu, w którym przegrali z Heavy Machinery. Od momentu, w którym B Team przegrali pasy tag teamowe RAW (epizod z 4 września), byli bardzo rzadko wykorzystywani w telewizji – głównie występując na Main Event, czy w walkach wieloosobowych. Poniżej ostatni występ zespołu Bo Dallasa i Curtisa Axela w telewizji. Panowie wystąpili w tag team Gauntlent Matchu, w którym przegrali z Heavy Machinery.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552