ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Status Ambrose’a, Nowy kontrakt Bryana i kiedy zawalczy on z The Mizem?

– PWInsider.com informuje, że Dean Ambrose był widziany w Performance Center w Orlando w ostatnich dniach. Pracował nad powrotem do pełnej sprawności jego tricepsa. Nie wiadomo czy spędził on czas w ringu, czy spędzał czas wyłącznie z fizjoterapeutą. Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, Ambrose’owi wciąż zostały 3 miesiące do powrotu.

– Mike Johnson z PWInsiderElite.com podał kilka interesujących nowinek odnośnie Daniela Bryana:

Nic nie słyszałem o nowej umowie Daniela Bryana z WWE, ale jest możliwe, że taką podpisał. Nikt mi tego jednak nie powiedział. Jest też możliwe, że jego umowa po prostu wygaśnie 1 września. Mają jeszcze sporo czasu, by nad tym popracować. Jeśli nazywasz się Daniel Bryan zrobisz wszystko, aby wyciągnąć z całej sytuacji jak najwięcej pieniędzy.

Starają się podpisać kontrakt z każdym na 5 lat. Taką umowę podpisali już Owens i The Miz.

O feudzie z The Mizem:

Nie wiem czy rywalizacja z The Mizem odbędzie się o pas, wydaje się jednak, że ich feud będzie budowany pod SummerSlam.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778