ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Stan kolana Owensa gorszy niż przewidywano, Plan na feud McIntyre vs Strowman, Becky Lynch w main eventcie WM35?

– Kevin Owens przeszedł operację obu kolan. Okazało się, że stan jednego z nich był gorszy niż się spodziewano. 

W środę pisaliśmy, że przerwa KO może potrwać od 8 do 9 miesięcy. Informacje te potwierdził Dave Meltzer, według którego lewe kolano Kevina było w bardzo złym stanie i ma on nikłe szanse na powrót przed WrestleManią 35 (9 kwietnia 2019).

– WWE podobno nie ma na ten moment planów, w jaki sposób zakończy się rozpoczęta na RAW rywalizacja Brauna Strowmana z Drew McIntyrem. Feud ma być rozpisywany tydzień po tygodniu – informuje Wrestling Observer. Jego dokładny przebieg jest zatem wielką niewiadomą i jako fani możemy jedynie zacierać ręce. Wiadomo tylko, że McIntyre jest poważnym kandydatem do stania się topową gwiazdą i w starciu ze Strowmanem nie pozostaje bez szans.

Niedawna zdobywczyni miana „Wrestlera Miesiąca” WrestleSpot.pl, Becky Lynch, może zająć miejsce Charlotte Flair w walce z Rondą Rousey. Nie od dziś wiadomo, że starcie córki Rica Flaira z aktualną RAW Women’s Champion kandyduje do miana Main Eventu WrestleManii 35, jednak na przeszkodzie organizacji tej walki stoi Becky Lynch, a dokładnie jej znakomity stosunek z fanami. WWE Universe w rywalizacji Lynch vs Flair stoi za tą pierwszą, pomimo faktu, iż jest ona heelem. W tej sytuacji Vince McMahon ma nie chcieć na siłę promować Charlotte ponad Becky, co oznaczałoby, że to Irlandka stanie naprzeciwko Rondy na „największej ze scen”.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552