ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Stan kolana Owensa gorszy niż przewidywano, Plan na feud McIntyre vs Strowman, Becky Lynch w main eventcie WM35?

– Kevin Owens przeszedł operację obu kolan. Okazało się, że stan jednego z nich był gorszy niż się spodziewano. 

W środę pisaliśmy, że przerwa KO może potrwać od 8 do 9 miesięcy. Informacje te potwierdził Dave Meltzer, według którego lewe kolano Kevina było w bardzo złym stanie i ma on nikłe szanse na powrót przed WrestleManią 35 (9 kwietnia 2019).

– WWE podobno nie ma na ten moment planów, w jaki sposób zakończy się rozpoczęta na RAW rywalizacja Brauna Strowmana z Drew McIntyrem. Feud ma być rozpisywany tydzień po tygodniu – informuje Wrestling Observer. Jego dokładny przebieg jest zatem wielką niewiadomą i jako fani możemy jedynie zacierać ręce. Wiadomo tylko, że McIntyre jest poważnym kandydatem do stania się topową gwiazdą i w starciu ze Strowmanem nie pozostaje bez szans.

Niedawna zdobywczyni miana „Wrestlera Miesiąca” WrestleSpot.pl, Becky Lynch, może zająć miejsce Charlotte Flair w walce z Rondą Rousey. Nie od dziś wiadomo, że starcie córki Rica Flaira z aktualną RAW Women’s Champion kandyduje do miana Main Eventu WrestleManii 35, jednak na przeszkodzie organizacji tej walki stoi Becky Lynch, a dokładnie jej znakomity stosunek z fanami. WWE Universe w rywalizacji Lynch vs Flair stoi za tą pierwszą, pomimo faktu, iż jest ona heelem. W tej sytuacji Vince McMahon ma nie chcieć na siłę promować Charlotte ponad Becky, co oznaczałoby, że to Irlandka stanie naprzeciwko Rondy na „największej ze scen”.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783