ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Stan Jeffa Hardy’ego, Dusty Rhodes Tag Team Classic oraz więcej!

– Jeff Hardy przebywał w Birmingham w Alabamie w poprzedni wtorek, aby ocenić, jak przebiega regeneracja jego barku po operacji. Hardy doznał urazu podczas RAW w październiku 2017 roku, kiedy brał udział w 6-osobowym meczu. Pojawił się podczas jubileuszowego epizodu z okazji 25-lecia tygodniówki, jednak przez resztę czasu nie występował na antenie. Rehabilitacja po tego rodzaju kontuzji barku trwa zazwyczaj od 4 do 6 miesięcy, więc Jeff powinien już niedługo powrócić do treningów.

– Ujawniono drzewko turniejowe NXT Dusty Rhodes Tag Team Classic. Prezentuje się ono następująco:

Pojedynki rozpoczną się 7 marca i zwycięzcy zawalczą przeciwko Bobby’emu Fishowi oraz Kyleowi O’Reilly’emu podczas NXT TakeOver: New Orleans.

– Ronda Rousey zakończyła nagrania w Kolumbii i była widziana w ten poniedziałek oraz wtorek w WWE Performance Center. Była mistrzyni UFC już w tę niedzielę podczas Elimination Chamber podpisze kontrakt, który pozwoli jej dołączyć do czerwonej części rosteru WWE.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778