ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Stan fizyczny Johna Ceny, przygotowania do nowego filmu oraz debiut nowego ruchu

– John Cena aktualnie pracuje nad swoją sylwetką na potrzeby filmu Jackie Chana „Project X”, w którym weźmie udział. W czasie przygotowań m.in. pozbył się kilku kilogramów oraz nauczył się kompletnie nowych ruchów. Jeden z nich zapowiada jako swój nowy finisher.

Jak mówi Cena:

Przez lata ludzie mówili, że zależy mi na stylu mojej walki. Mówiłem, że jeśli ruchy są dobre, to nie należy ich zmieniać. Dlatego byłem znany z 5 ruchów, które dawały mi wygraną.

„Pięć Ruchów Zagłady” Ceny to: Flying Shoulderblock, Sitout Hip Toss, Side-release Spinout Powerbomb, Five Knuckle Shuffle oraz Attitude Adjustment. Wszystkie z nich dały Cenie wiele zwycięstw, jednak niedługo poznamy nowy, „Szósty Ruch Zagłady”.

Dzięki moim naukom tutaj, w Jackie Chan Training Centre, mogłem pracować z kilkoma uczniami i nauczycielami i modyfikować umiejętności.

Jak mówi Cena, jego nowy ruch będzie hołdem dla sztuk walki, których nauczył się podczas treningu w szkole Jackie Chana.

To nie tylko nowy manewr, który ma prawdziwą podstawę w chińskiej kulturze, z czego jestem bardzo dumny, ponieważ chciałbym złożyć tutaj szacunek dla mojego zdobytego doświadczenia. Nowy ruch jest niesamowicie potężny, więc jestem podekscytowany faktem, że zadebiutuję z tym, czego się tutaj nauczyłem, więc może jestem w stanie zabrać kawałek chińskiego doświadczenia z powrotem na ring.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778