ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sprzedaż DVD Kevina Owensa, AJ Styles chwali zawodnika WWE, Przyszłość Hype Bros

– Fight Owens Fight: The Kevin Owens Story notuje wyśmienite wyniki sprzedaży. Zarówno wersje DVD jak i Blu-Ray zostały już wyprzedane. Ludzie, którzy chcieli zamówić pre-ordery z Amazonu, nie będą mogli tego zrobić przez najbliższe 2 tygodnie, gdyż również one zostały wszystkie wyprzedane.

– Podczas ostatniego SmackDown Live byliśmy świadkami pojedynku pomiędzy AJ Stylesem a połową tag teamu American Alpha, Chadem Gable’em. Zwycięzcą został AJ Styles, jednak były mistrz tag teamów SmackDown Live pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. AJ Styles podał mu rękę po zakończonym pojedynku i pochwalił byłego olimpijczyka za pośrednictwem Twittera:

@WWEGable jest strasznie dobry. Mam ponad 10 lat doświadczenia i walcząc z tym kolesiem musiałem wspiąć się na szczyt moich umiejętności. Prawdziwym zwycięzcą jest… #wweuniverse

– Podczas Battle Royal o miano pretendenta do tytułu Stanów Zjednoczonych Mojo Rawley wyeliminował Zacka Rydera. Była to zapowiedź rozpadu tag teamu. Prawdopodobnie to Ryder będzie tym złym i to on odwróci się od Mojo. Warto przypomnieć, że w trakcie kontuzji Zack zapowiedział w jednym z odcinków „Z! True Comeback Story”, że gdy wróci do ringu będzie ponownie solowym zawodnikiem.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552