ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sprzeczności wobec nowego kontraktu Mysterio, Koniec serii porażek, Wielkie starcie na All In!

– Rey Mysterio jest bardzo blisko powrotu do WWE. Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że luchador podpisał dwuletni kontrakt z federacją zarządzaną przez Vince’a McMahona. Dave Meltzer zaprzeczył tym informacjom na Twitterze, jednak dodał, że podpisanie tego kontraktu może nastąpić już wkrótce.

Fałsz sprzed kilku godzin, jednak wkrótce może się to stać.

– Podczas WWE Main Event The Ascension zakończyło trwającą już 2 lata serię 163 porażek. W tym tygodniu pokonali oni Heatha Slatera i Rhyno. Ich poprzednie zwycięstwo miało miejsce 8 lutego 2016 roku podczas WWE Superstars, kiedy to okazali się oni lepsi od Damiena Sandowa i Fandango.

– Poznaliśmy kolejną walkę, która będzie miała miejsce 1 września na gali All In. Przeciwnikiem Marty’ego Scurlla będzie Kazuchika Okada.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778