ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sprzeczne informacje odnośnie Crown Jewel, Powstanie nowej stajni

– PPV, które początkowo miało odbyć się w Arabii Saudyjskiej, ostatnimi czasy wzbudza jeszcze więcej kontrowersji. Wszystko to spowodowane jest zabójstwem Jamala Khashoggiego (arabskiego dziennikarza od lat mieszkającego w USA i pracującego m.in. dla The Washington Post). Dziennikarz ten miał rzekomo wdać się w bójkę w konsulacie Arabii Saudyjskiej w Stambule, jednak władze Arabii Saudyjskiej nie podawały o tym informacji przez 2 tygodnie. Z powodów różnic w poglądach i krytyki władz swego kraju popadł on w niełaskę tamtejszej elity. W związku ze złymi relacjami pomiędzy obiema krajami pojawiało się wiele informacji dotyczących zmiany miejsca tego eventu (pojawiły się plotki o zorganizowaniu go w Wielkiej Brytanii), a nawet odwołania go. Dziś ze strony WWE zniknęła lokalizacja Crown Jewel. Bilety wciąż są dostępne, a budowa obiektu jak pokazują poniższe zdjęcia ruszyła już wczoraj, jednak usunięcie ze strony miejsca zorganizowania gali ponownie postawiło przy tym wydarzeniu wielki znak zapytania.

– Na ostatnim SmackDown Live byliśmy świadkami kolejnego turnu Big Showa. Tym razem pomógł on The Bar w zdobyciu pasów tag teamowych. Jak donosi PWInsider.com, WWE rozważa utworzenie nowej stajni o nazwie Showbar, składającej się z Big Showa, Sheamusa i Cesaro.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552