ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Sprawa Paige na policji, Była gwiazda ROH idzie do WWE? i więcej!

Pro Wrestling Sheets donosi, że Paige prawdopodobnie zostanie oskarżona o pobicie w związku z incydentem na lotnisku w Orlando.

Ostateczną decyzję podejmie stanowy pełnomocnik.
Początkowo to Alberto El Patron był badany w sprawie incydentu, jednak śledztwo nie zostało zakończone. Funkcjonariusz Orlando Police Departament wypowiedział się następująco:

Detektywi OPD odnaleźli prawdopodobny istniejący powód by pozwać Sarayę Bavis o przemoc domową. Detektywi przesłali już akta sprawy do wglądu pełnomocnikowi stanowemu, jednak to on podejmie decyzje czy doda pozew do akt

– Była gwiazda Ring Of Honor, Donovan Dijak, który był na celowniku WWE wraz z takimi zawodnikami jak Crazzy Steve czy Lio Rush, ostatnio pojawił się na audycji The New Age Insiders i powiedział, że nie przyjmuje już ofert ze sceny niezależnej. Budzi to spekulacje, czy Dijak jest w trakcie podpisywania kontraktu z WWE.

– Do karty Battleground został dodany mecz: Sami Zayn vs Mike Kanellis

– ROH zapowiedziało, że na nadchodzącym War of the Worlds UK Tour 18 sierpnia, który jest promowany wraz z New Japan Pro Wrestling, Bullet Club (w składzie Cody Rhodes, Young Bucks, Hangman Page, oraz Marty Scurll) zmierzy się z Los Ingobernables de Japon (w składzie Tetsuya Naito, EVIL, SANADA, Hiromu Takahashi, oraz Bushi). Będzie to pierwszy raz gdy ów stajnie zmierzą się w 10 osobowym meczu.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552