ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Spotkanie oficjeli WWE i Impact, Jak poważny jest uraz Alexy Bliss?

– PWInsider podaje, że w zeszłym tygodniu doszło do spotkania wysoko postawionych osób z Impact Wrestling i z WWE w Stamford w siedzibie WWE. Przedstawicielami Impactu byli Scott D’Amore i Ed Nordholm, natomiast WWE reprezentowali zaufani pracownicy Triple H’a. Vince McMahon był nieobecny. Całe spotkanie miało być generalną dyskusją o przyszłości obu federacji, jednak żadne negocjacje nie miały miejsca i nie chodziło o potencjalną sprzedaż Impactu lub ich biblioteki źródłowej. Nie jest jednak sekretem, że obie federacje współpracują ze sobą od dłuższego czasu, szczególnie przy materiałach w których ukazywany był AJ Styles, Kurt Angle czy Jeff i Matt Hardy.

– Alexa Bliss z powodu kontuzji nie mogła wystąpić w pierwszym odcinku drugiego sezonu WWE Mixed Match Challenge. Jej miejsce zajęła Ember Moon, która wspólnie z Braunem Strowmanem zmierzyła się z Natalyą i Kevinem Owensem, o czym pisaliśmy tutaj. Jej uraz nie jest jednak niczym groźnym i po krótkiej przerwie od live eventów Alexa powinna wrócić do akcji zarówno na RAW jak i do Mixed Match Challenge.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778